Hakkımızda

Uzman Diyetisyenler olarak günümüzde yaşam şartları gereği  aşırı derecede görülen kilo verme zayıflama , diyet ihtiyaçları konularında sizleri bilinçlendirmeyi ve bilgiye ulaştırmayı amaçlamış bir sitedir.

2017 yılında yayın hayatına başlamış olan Uzman Diyetisyen , gere yurtdışı beslenme uzmanlarının önerileri, gerek bilim adamlarının sağlık ve diyetler üzerindeki çalışmalarını siz değerli ziyaretçilerine ulaştırmayı amaçlamıştır.

Ayrıca Uzman Diyetisyen , bünyesinde faaliyet gösteren Uzman Diyetisyenlerin önerilerini ve tariflerini de sizlere ulaştırmayı amaçlamaktadır.

Beslenme ve diyet konularında güncel haberler , diyetislerin bir arada bulabileceği bir platform olma amacını yürütmektedir. Hedefimiz gerek bilgiye gerek ise bu konuda işin uzmanına tek bir noktadan ulaşabilin isteriz.

Zayıflama , Kilo verme , Hızlı diyet gibi konularda yazılara ulaşabileceğiniz gibi aynı zamanda sürekli eklenecek araç gereçlerle bir takım ölçümleri yapabilirsiniz.

Henüz geliştirme aşamasında olan mobil uygulamamız aracılığı ile de diyet programlarını takip edebilir, kendi kontrolünüzü mobil cihazınızda takip altında da tutabileceksiniz.

Ayrıca bulunduğunuz ilde faaliyet gösteren diyetisyen uzmanlara da sitemiz altında erişim sağlayabiliyor olacaksınız.

Bize [email protected] adresinden mailinizi ulaştırabilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip ederek güncel yayınlarımızı takip edebilirsiniz.

Sağlıklı günler,

uzman diyetisyen yeni logo

Görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.