Acilen zayıflamak istiyorum Ama Olmuyor

0
373
acilen zayıflamak istiyorum ama olmuyor
acilen zayıflamak istiyorum ama olmuyor

Eğer sizde acilen zayıflamak istiyorum ama olmuyor diyorsanız bu yazımızı mutlaka okumalısınız. Sizlerle, denenmiş diyet listesi uygulamalarından öneriler paylaşacağız.

Karın bölgesi yağlanmalarından oturarak zayıflayabileceğinizi söylesek, ne dersiniz? Kulağa imkansız geliyor olabilir, ama bu mümkün. Oturduğunuz yerden yapacağınız birkaç hareket ile rahatlıkla göbeğinizden kurtulabilir ve kendinizi oldukça mutlu hissedebilirsiniz. Oturduğumuz…

istiyorum ama olmuyor
istiyorum ama olmuyor

Karın bölgesi yağlanmalarından oturarak zayıflayabileceğinizi söylesek, ne dersiniz? Kulağa imkansız geliyor olabilir, ama bu mümkün. Oturduğunuz yerden yapacağınız birkaç hareket ile rahatlıkla göbeğinizden kurtulabilir ve kendinizi oldukça mutlu hissedebilirsiniz.

zayıflamak istiyorumzayıflamak istiyorum

Oturduğumuz yerden kilo vermek, kulağa ne kadar hoş geliyor değil mi? Özellikle oturarak iş yapanlar ve hareket olanağı kısıtlı olanlar bu yöntemleri mutlaka denemeliler.

Oturduğunuz esnada karın kaslarınızı sıkın ve bir müddet bu şekilde kalın. Daha sonra sıktığınız karın kaslarınızı bırakın ve gevşeyin.

acilen zayıflamak istiyorumacilen zayıflamak istiyorum
Çapraz karın kaslarınızı çalıştırmak için ise, çapraz olarak sağ elinizi sol dizinizi geçecek yönde çevirin. Bu hareketi daha sonra tersi yönde de tekrarlayın.

Üst karın kasların otururken çalışması zordur. Bu karın kaslarını oturarak mümkün olduğu kadar çalıştırmak için, boynunuzu iyice öne doğru eğin ve çenenizi göğsüne yaslayarak biraz bu şekilde bekleyin.

 

Zayıflamak istiyorum ama olmuyor diyorsanız yoğurt yiyin!

Yapılan araştırmalara göre diyet listelerinde yoğurt bulunan ve neredeyse her öğün yoğurt tüketen kişiler hem formunu korurken hem de daha hızlı bir şekilde zayıflıyor. Düşük kalori diyeti yapanlar arasında, her…

acilen zayıflamakacilen zayıflamak

Yapılan araştırmalara göre diyet listelerinde yoğurt bulunan ve neredeyse her öğün yoğurt tüketen kişiler hem formunu korurken hem de daha hızlı bir şekilde zayıflıyor. Düşük kalori diyeti yapanlar arasında, her öğüne birer porsiyon yağsız yoğurt ekleyenler, eklemeyenlere göre yüzde 22 daha fazla kilo verirken bu kiloların büyük bir oranını ise daha çok karın bölgesinden veriyor.

zayıflamak istiyorum ama olmuyorzayıflamak istiyorum ama olmuyor

Tokluk hissi sağlayarak abur cubur veya diğer mamulleri tüketmenizi engelleyen yoğurt, diğer yenilenlere göre çok daha üstün bir besin değeri içermesine rağmen sizi acıktırmıyor. Kalsiyum, protein, B12 ve B2 vitaminleri ile fosfor açısından zengin bir besin olan yoğurt; özelikle menopoz döneminde olan kadınlara ve vejetaryenlere tavsiye ediliyor. Çocukların kemik ve diş gelişiminde de yoğurdun çok büyük faydaları oluyor.

Bol bol yoğurt tüketerek metabolizma sisteminin düzenli çalışmasına yardımcı olunabilirken, yoğurt yiyenlerin yemeyenlere göre %51 oranında daha fazla yaşadığı ise yapılan diğer bir araştırmada bildiriliyor.

Acilen zayıflamak istiyorum ama olmuyor  diyenlere Eşek sütü!

 

Çocuk hastalıklarına iyi gelen eşek sütü, zayıflatıyor. İngiltere’ de inek sütünü sevmeyen ve alerjisi olan insalara karşı önerilen eşek sütü, çocuk hastalıklardan daha çocuk bayanlar tüketmeye başladı. Vücut yağlarını yakarak…

acilen zayıflamak istiyorum ama olmuyoracilen zayıflamak istiyorum ama olmuyor

Çocuk hastalıklarına iyi gelen eşek sütü, zayıflatıyor. İngiltere’ de inek sütünü sevmeyen ve alerjisi olan insalara karşı önerilen eşek sütü, çocuk hastalıklardan daha çocuk bayanlar tüketmeye başladı. Vücut yağlarını yakarak zayıflamaya ve formda kalmaya yardımcı olan eşek sütü, Omega 3 ve kalsiyum açısındanda oldukça zengin. Eşek sütünün acilen zayıflamanın yanı sıra klabe de iyi geldiği biliniyor. Sütün içerisinde bulunan bakteriler, vücutta hızlı bir şekilde harekete geçerek yağların yakılmasına yardımcı olurken kansere karşıda koruyor.

Kilo verme konusunda sizde acilen zayıflamak istiyorum ama olmuyor diyorsanız bu önerileri de dikkate alabilirsiniz

NOT: Bu yazıdaki öneri ve tavsiyeler bilgi amaçlıdır. Uzman hekim tavsiyesi ve bilgisi olmadan uygulanmamalıdır.

 

Görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.