Muz yiyerek kilo verin

0
127
Muz yiyerek kilo verin
Muz yiyerek kilo verin

Öteki diyetleri uygulamaktan sıkılıp vazgeçiyorsanız muz diyeti tam size kadar. Bir yana çabucak kilolarınızdan kurtulurken bir yandan da muzdan alacağınız serotonin tamamen ruh haliniz yükselecek. İşte süratli kilo verdiren muz diyetinin detayları.

Muz diyeti nasıl kilo verdiriyor?

Muz diyeti ile kilo verenlerin fazla olmasına şaşırmamak lazım. Muzdaki enzimler sindirimi hızlandırarak besinlerin emilimini kolaylaştırır. Muzun içerdiği lifler tokluk şehvetli yaratarak vücudun yağ ışıklandırma hızını arttırır.

3 günlük detoks

Üç gün boyunca kahvaltıda günde 3-5 muzu 3-4 kadeh eksik yağlı süt ile birlikte tüketin. ayrı olarak da tüketebilirsiniz birleştirip smoothie haline de getirebilirsiniz. Eğer süt sevmiyorsanız badem sütü veya yoğurt kullanabilirsiniz. Muzlarınızı süt ile karıştırmadan önce birkaç saat dondurursanız, lezzetli bir dondurma yapabilirsiniz. Geri kalan öğünlerde içki, tatlı ve süt ürünleri dışındaki yemekler özgürlük. Üç günlük muz diyeti size 3 kilo verdirebilir.

7 günlük detoks

Muz diyeti ile 4 kilo verebilirsiniz. Bu yedi gün baştan başa yalnızca kilo vermekle kalmayacaksanız, ufak bir detoks yapmış olacaksanız. Bu diyet için sadece muz, yeşil akarsu ve iki yumurtaya ihtiyacınız var. Her gün dilediğiniz dek yeşil çay için ve günde 1 kilo muz yemeye çalışın. Protein alımınızı dengelemek için iki adet yumurta yiyin. Bu diyeti bitirdikten daha sonra eski yeme alışkanlıklarınıza yavaş yavaş dönmeye uyarı edin. Birincil birkaç gün şeker, içki ve işlenmiş gıdalardan kaçının.

Görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.