Ananas Diyetiyle Yaza Kadar Nasıl Zayıflarım

0
234
yaza-kadar-nasıl-zayıflarım
yaza-kadar-nasıl-zayıflarım

Ananas Diyetiyle Nasıl Zayıflarım

Yaza kadar nasıl zayıflarım diyorsanız ya da hızlı kilo verme düşüncesi içindeyseniz bir de ananas diyetini deneyebilirsiniz.Bu uygulama bir an önce kilo vermeniz gerekiyorsa,tercih edebileceğiniz en ideal diyettir. Ananas diyeti yalnızca meyve ve egzersizle kısa sürede dilediğiniz kiloya ulaşmanızı sağlayacaktır. Hedef belirlediğiniz zamana ananas diyeti sayesinde rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

2 günde 3 kilo vermenizi sağlayan bu şok diyet sayesinde,hızlı kilo verebilirsiniz. Size düşen günlük takviminizi belirlemek ve sonrasında rahatlıkla kilo vermek.Ananas diyetini yaparken dikkat etmeniz gereken tek şey sürekliliği belli periyodlarda göstermenizdir. Tamamen ananasla beslenmeniz sağlığınız açısından zararlı olabilir. Bu nedenle sürenizi kısa ve sık tutmanız hızlı kilo vermede etkili sonuç almanızı kolaylaştıracaktır.

Ananas hızlı kilo vermek isteyen herkesi kısa süreli diyetle istediği kiloya ulaştırabilir.Aylar süren diyetlerin aksine bu diyet sayesinde birkaç günde rahatlıkla kilo vermeniz mümkündür. 

İçinde bulundurduğu enzimlerle bromelain proteinlerinin rahatlıkla parçalanmasını sağlayan ananas ayrıca sindirim sistemine de etki etmektedir. Sindirim sistemine hız kazandıran meyve vücudun daha rahat, metabolizmanın daha çabuk hareket etmesini sağlamaktadır.

nasıl-zayıflarım

 

Ananas diyetiyle yaza kadar zayıflarım

Ananas diyeti adından da anlayacağınız gibi ananasın bolca tüketileceği oldukça zevkli bir diyet olacak.İçerisinde çokça tüketeceğiniz ananas meyvesi, kendisinde bulundurduğu enzimler sayesinde vücuttaki bromelain proteinlerinin parçalanmasını sağlayacaktır. Bu enzimler sayesinde vücudunuzun kullanabileceği şekilde parçalanan bromelain proteinleri; iltihabın önlenmesinde, sindirim sisteminin desteklenmesinde, tansiyonun düşürülmesinde, kanın pıhtılaşmasının önlenmesinde ve ayrıca bağırsak bozuklukları, ishal ve güneş çarpması gibi şikâyetlerin giderilmesinde ve hızlı kilo verme de etkilidir.

Ananas Diyetiyle Hızlı Kilo Verme

Ananas diyeti hızlı kilo vermeyi sağlayan şok diyetler arasında olduğu için uzun süre yapmamanız önerilmektedir! 100 gram ananasta 48 kalorinin bulunması ve sindirim sistemini hızlandırması hem çok yiyip az kalori almanızı hem de hızlı bir şekilde zayıflamanızı sağlayacaktır. 2 gün boyunca uygulanan ananas diyeti yaklaşık olarak 3 kilo vermenizi sağlayacaktır.

Diyet boyunca sadece ananas tüketildiği için enerjiniz oldukça az olabilir ve kendinizi halsiz hissedebilirsiniz. 2 günlük programda tüketeceğiniz 2 kilo ananasın kendisi ve suyu olarak farklı biçimlerde tüketebilirsiniz. Bu diyet programınızda sabah, öğle ve akşam olmak üzere 3 öğün halinde tüketeceğiniz ananasları soyduktan sonra yiyebileceğiniz şekilde dilimleyin. Her öğünde dilim halinde tüketeceğiniz ananasların yanında 1 su bardağı da ananas suyu içebilirsiniz.

hızlı-kilo-verme

 

Ananas diyeti listesi 2 gün boyunca ananas dışında hiçbir şey yenilmeden yapılmaktadır. Sadece ananastan oluşan diyet programı sizler için yetersizse ve gün içerisinde yoğun çalışan bir kişiyseniz enerjinizin düşmemesi için sizlere alternatif olarak şu diyet listesini uygulamanızı önerebiliriz.

Bu diyetin yapımı için kullanacağınız tek şey birkaç kilogram ananas ve ananas suyudur. Yalnızca birkaç gün uygulayabileceğiniz bu diyette aşırıya kaçmamanız sağlığınız açısından oldukça önemlidir.

Ananas Diyeti Kaç Kilo Verdirir?

Bu diyette vereceğiniz kilo tamamen kişinin metabolizmasına göre değişir. Bunun yanında diyeti 3 gün yaparsanız gün başına 1 kilo vermeniz mümkündür.Ayda iki diyet kürüyle aylık 6 kilodan kurtulmanız kaçınılmaz olacaktır.Vücudunuz anormal bir tepki vermezse ananas diyetini 3 güne kadar çıkarabilir.Herhangi bir yan etki, kaşıntı ya da mide rahatsızlığı hissederseniz diyeti bırakmalısınız.

Görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.